Dwóch Hindusów i dwóch mężczyzn z Birmy aresztowanych w Kamali za nadmierny pobyt i nielegalną pracę

Kamala –

W Kamali aresztowano dwóch Hindusów i dwóch mężczyzn z Birmy, po tym jak stwierdzono, że pracują nielegalnie i przedłużają pobyt.

Policja w Kamala powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia aresztowała Amreetansha (39 l.) i Ved (40 l.), obaj są obywatelami Indii. Zatrzymali także 25-letnią pani Khine i 32-letniego pana Min. Obydwoje są obywatelami Birmy.

Stwierdzono, że wszyscy pracowali nielegalnie w rejonie Kamala i wszyscy mieli przedłużony pobyt. „Phuket Express” zauważył, że policja w Kamali nie ujawniła innych szczegółów dotyczących tych aresztowań.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.