Kobieta aresztowana z Baraku w restauracji w Cherng Talay

Thalang –

Kierowniczka restauracji została aresztowana wraz z siedmioma zestawami Baraku skonfiskowanymi w Cherng Talay w Thalang.

Na początku tego tygodnia funkcjonariusze okręgu Thalang wtargnęli do restauracji w Cherng Talay. Znaleziono wielu zagranicznych klientów korzystających z Baraku. Kierowniczka restauracji, którą funkcjonariusze zidentyfikowali jedynie jako Pani I (alias), została aresztowana z siedmioma zestawami gotowego do użycia Baraku oraz skonfiskowano inne przedmioty używane do Baraku. Następnie została zabrana na komisariat policji w Cherng Talay.

Grozi jej zarzut posiadania niezapłaconego podatku wyrobów tytoniowych oraz nielegalnej sprzedaży zabronionych, importowanych artykułów (Baraku i e-papierosów). Funkcjonariusze nie ujawnili nazwiska kierownika baru i samego baru. Shisha, czyli Baraku, jest nielegalna w Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.