Egipcjanin atakuje taksówkarza i uszkadza jego taksówkę w Phuket

Cherng Talay –

Egipcjanin zaatakował taksówkarza i uszkodził jego samochód w Cherng Talay w piątkowy wieczór (22 marca).nd).

Kapitan Khajonkiet Kamwichairat z policji Thalang powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o zdarzeniu w omawianym dniu o godzinie 10:30 od 34-letniego Suriya Plodmai z Nakhon Si Thammarat. Powiedział policji, że cudzoziemiec zaatakował go i uszkodził jego taksówkę pod adresem Soi Bang Tao 4/3. Policja przybyła na miejsce zdarzenia zastała taksówkę typu SUV, której szyby zostały uszkodzone. Kierowca taksówki i cudzoziemiec, którego później zidentyfikowano jedynie jako 31-letni BASEM, obywatel Egiptu, czekali na policję na miejscu zdarzenia.

Taksówkarz powiedział policji, że odebrał Egipcjanina z Patong do Bang Tao. Uzgodnili opłatę za taksówkę w wysokości 450 bahtów. Kiedy dotarli na miejsce, Egipcjanin poprosił taksówkarza o skorzystanie z telefonu komórkowego, aby zadzwonić do przyjaciela. Jednakże rzekomo odmówił oddania telefonu komórkowego, po czym rzekomo go wyrzucił. Następnie Egipcjanin rzekomo zaatakował taksówkarza i za pomocą żelaznego słupa uderzył w jego taksówkę.

Zdarzenie widzieli okoliczni mieszkańcy. Egipcjanin został zabrany do szpitala na badania psychiczne. O zdarzeniu poinformowano jego rodzinę i ambasadę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.