Śmiertelny wypadek z dużym rowerem w Phuket, w którym zginęły trzy osoby, a jedna młoda kobieta została poważnie ranna

Phuket —

2 marca 47 r. o godzinie 24:2024 policjanci w Chalong otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dużego roweru z motocyklem na Wiset Road w Mueang Phuket w stanie Phuket, w wyniku którego zginęły trzy osoby, a jedna osoba została poważnie ranna.

Służby ratunkowe i funkcjonariusze policji w Phuket zostali wysłani na miejsce wypadku i znaleźli przewrócony na drodze duży niebieski rower i biały motocykl. W pobliżu na drodze znajdowały się dwa ciała obcokrajowców i jedno ciało Tajlandczyka, których nazwiska zostały publicznie zidentyfikowane jedynie jako odpowiednio pan Kristofer (36 l.), Magnus (52 l.) i pani Kanokkan (44 l.).

Na miejscu wypadku znaleziono jedną poważnie ranną osobę, którą publicznie zidentyfikowano jedynie jako pani Phattharawarin, lat 18. Służby ratunkowe udzieliły jej pierwszej pomocy, po czym przewieziono ją do szpitala Chalong w celu natychmiastowej pomocy medycznej.

Dalsze dochodzenie policyjne wykazało, że cudzoziemiec i Tajka jadący na dużym niebieskim rowerze jadą w stronę ronda Chalong Five Intersection. Tymczasem cudzoziemiec i Tajka jadący na białym motocyklu jechali w tym samym kierunku.

Z raportu policyjnego wynika, że ​​na miejscu wypadku duży niebieski rower zderzył się z mniejszym motocyklem, powodując ofiary drogowe i poważne obrażenia.

Jednakże policja sprawdzała lokalną telewizję CCTV, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku, a następnie nawiązała współpracę z ambasadami ofiar w celu dalszego skontaktowania się z ich rodzinami zgodnie z prawem.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.