Policja w Koh Phangan dokonała nalotu na Polskie Centrum Jogi w związku z zarzutami o molestowanie seksualne

Surat Thani —

3 marca 30 r. o godzinie 23:2024 policja turystyczna na Koh Phangan i odpowiednie agencje rozpoczęły inspekcję centrum jogi po otrzymaniu skargi od mieszkańców dotyczącej obcokrajowca prowadzącego zajęcia jogi, które prawdopodobnie powodowało niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym oraz że wirusowe i kontrowersyjne publikacje filmy w mediach społecznościowych na Koh Phangan, Surat Thani.

W wyniku dochodzenia policyjnego na Koh Phangan odnaleziono grupę obcokrajowców uczestniczących w zajęciach jogi w zgłoszonym miejscu. Według doniesień grupa cudzoziemców wykazywała oznaki niepokoju i paniki, a część z nich próbowała uciekać przed policją.

Z raportu policji w Koh Phangan wynika, że ​​właścicielem lokalu był jedynie pan Michał, 46-letni obywatel Polski. Michał powiedział policji, że założył instytut jogi, w którym prowadzone są różne zajęcia z jogi.

Według tajskich mediów ogólnokrajowych Michał był znanym YouTuberem, który uczy jogi i prowadzi vlogi lifestylowe.

Jednak policja w Koh Phangan znalazła w instytucie jogi dwa przedmioty przypominające męskie genitalia, ponieważ Michal podobno powiedział policji, że były one używane jako sprzęt dydaktyczny na zajęciach jogi. Policja skonfiskowała obce przedmioty jako dowód.

Początkowo policja w Koh Phangan przesłuchała Michala, zdeklarowanego właściciela zakładu, i odkryła, że ​​Michał nie miał pozwolenia na pracę. Następnie policja eskortowała Michala na komisariat policji w Koh Phangan w celu dalszego postępowania prawnego i rozważała cofnięcie mu wizy.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.