Tysiące zagranicznych turystów przybywa na Koh Phangan na imprezę przy pełni księżyca w świątecznej atmosferze

Surat Thani —

23 marca 2024 r. lokalne media Surat Thani doniosły, że duża liczba zagranicznych turystów podróżuje promem na Koh Phangan i Koh Samui, aby wziąć udział w imprezie Full Moon Party, która odbędzie się 24 marca na plaży Haad Rin.

W międzyczasie, według reporterów Surat Thani, na Koh Phangan napłynęła fala zagranicznych turystów, którzy z wyprzedzeniem rezerwowali pokoje hotelowe i kurorty, aby wziąć udział w imprezie Full Moon Party.

Manop Saetiao, doradca Stowarzyszenia Promocji Turystyki Koh Phangan, publicznie ujawnił, że szacunkowa liczba turystów zagranicznych uczestniczących w trzeciej imprezie Full Moon Party wynosi od 7,000 10,000 do XNUMX XNUMX osób.

Z doniesień wynika, że ​​Koh Phangan i Koh Samui codziennie odwiedzało wielu turystów, a według doradcy Stowarzyszenia Promocji Turystyki Koh Phangan turystyka będzie ożywiona podczas Full Moon Party.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.