Tajlandia wydaje oświadczenie w sprawie ataków terrorystycznych w Moskwie

ZDJĘCIE: เศรษฐา ทวีสิน - Srettha Thavisin

Tajlandia-

W opublikowanym dzisiaj szczerym oświadczeniu Tajlandia wyraziła swój głęboki szok i głęboki smutek w związku z tragicznym atakiem terrorystycznym, który miał miejsce w obwodzie moskiewskim 22 marca 2024 r. Niszczycielskie wydarzenie spowodowało śmierć wielu osób, a wiele osób zostało rannych.

Rząd Tajlandii zdecydowanie potępił ten brutalny i haniebny czyn, stwierdzając, że taka przemoc wobec niewinnej ludności cywilnej jest niedopuszczalna. „Tajlandia jednoznacznie potępia ten atak i wszelkie formy terroryzmu” – czytamy w oświadczeniu.

Tajlandia złożyła najszczersze kondolencje rodzinom ofiar i zapewniła, że ​​naród tajski solidaryzuje się z narodem rosyjskim w tym trudnym czasie. „Nasze myśli i modlitwy są z ofiarami, ich rodzinami i wszystkimi osobami dotkniętymi tą tragedią” – podsumowano w oświadczeniu.

Wezwano społeczność międzynarodową do zjednoczenia się, by wesprzeć Rosję i do współpracy w walce z terroryzmem, aby zapobiec takim okrucieństwom w przyszłości.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/