Młody Rosjanin umiera po uderzeniu motocyklem w ścianę w Phuket

Thalang-

Młody Rosjanin zginął po tym, jak w niedzielę wieczorem (24 marca) wjechał motocyklem w ścianę domu w dzielnicy Thep Krasattri.th)

Policja Thalang została powiadomiona o zdarzeniu o godzinie 10:00 przed domem w Baan Don. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce, stwierdziły, że uszkodzony motocykl utknął między słupem energetycznym a ścianą.

W pobliżu znaleziono ciało jeźdźca, MR. EVGENII VIKTOROVICH, 25 lat, obywatel Rosji, przed domem. Na miejscu zdarzenia znaleziono hełm, ale nie jest jasne, czy rosyjski jeździec miał go na sobie przed wypadkiem.

Świadkowie powiedzieli policji, że motocyklista stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie, po czym uderzył w ścianę.

To jest drugi poważny wypadek z udziałem zagranicznych turystów, którzy zginęli w wypadkach motocyklowych w Phuket w ciągu ostatnich kilku dni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.