Koreańczyk uratowany po utracie przytomności podczas nurkowania w Phang Nga

Phangnga –

Koreańczyk stracił przytomność po nurkowaniu w Parku Narodowym Similan w Phang Nga.

Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii przekazała Phuket Express, że w ubiegły weekend otrzymała od operatora łodzi informację, że 41-letni Koreańczyk stracił przytomność i nie oddychał po zakończeniu nurkowania na wyspie Eight Island na terenie parku narodowego.

Zapewniono mu resuscytację krążeniowo-oddechową podczas transportu na molo Thap Lamu w dzielnicy Thai Mueang. Royal Thai Nany nie przekazała aktualnych informacji na temat stanu Koreańczyka po jego przybyciu do szpitala ani nie podała jego nazwiska tajskim mediom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.