Nastolatek ranny w brutalnym starciu na moście Phuket

Miasto Phuket – Nastolatek został ranny w gwałtownej konfrontacji na moście Klong Koh Phee w mieście Phuket wkrótce po północy we wtorek. Policja miejska w Phuket została zaalarmowana przez szpital Vachira Phuket, gdy ofiara, zidentyfikowana jedynie jako pan Diew, została przyjęta z raną postrzałową stopy.

Według raportu policyjnego pan Diew został ranny podczas bójki, w której doszło do użycia broni palnej i koktajli Mołotowa. Most, położony w podokręgu Talad Nuea, stał się miejscem zbrodni, gdzie policja znalazła później dowody potyczki, w tym fragmenty potłuczonego szkła.

Towarzyszka pana Diewa powiedziała władzom, że do ataku doszło, gdy podróżowali motocyklem. Według doniesień wpadli w zasadzkę grupy pięciu nastolatków na dwóch motocyklach, którzy rzucali w nich koktajlami Mołotowa i strzelali z broni palnej.

Policja miasta Phuket wszczęła intensywne dochodzenie w sprawie zdarzenia, przeglądając nagrania z kamer CCTV z okolicy, aby zidentyfikować podejrzanych. Wydarzenie to wzbudziło obawy dotyczące przemocy wśród młodzieży w regionie, co skłoniło władze lokalne do wezwania do wzmożenia nadzoru i bardziej rygorystycznego egzekwowania środków bezpieczeństwa publicznego.

W miarę kontynuowania śledztwa lokalna społeczność oczekuje dalszych szczegółów i ma nadzieję, że sprawcy szybko zostaną postawieni przed sądem.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.