Tajlandia i Indie zwiększą częstotliwość lotów

KOMUNIKAT PRASOWY:

Pan Suthipong Kongpool, dyrektor Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wraz z urzędnikami rządu Tajlandii i urzędnikami linii lotniczych omówili temat zwiększenia liczby lotów między Tajlandią a Indiami z panem Asangbą Chuba Ao, wspólnym sekretarzem Ministerstwa Lotnictwa Cywilnego Indii wraz z przedstawicielami Ministerstwa Lotnictwa Cywilnego Indii, Ambasady Indii i indyjskich linii lotniczych.

Podwyżka nastąpi w dwóch etapach po 7,000 tys. miejsc każdorazowo. Tajlandia zgodziła się otworzyć cztery nowe dodatkowe punkty zawinięcia lub miejsca docelowe dla indyjskich przewoźników. Należą do nich Chiang Rai, Hat Yai, Surat Thani i Udon Thani.

Wynik tych negocjacji umożliwi liniom lotniczym obu stron loty z większą liczbą miejsc i jeszcze bardziej zwiększy ich przepustowość i częstotliwość, a także poszerzy możliwości lotów do drugorzędnych miast.

Indie to jeden z najważniejszych rynków turystycznych Tajlandii. W zeszłym roku liczba podróżnych z Indii wyniosła 1.62 miliona, co czyni ten kraj czwartym co do wielkości rynkiem. Dochody wygenerowane z wydatków podróżnych z Indii wyniosły w 63 r. ponad 2023 miliardy bahtów. Według danych Urzędu Turystyki Tajlandii, według stanu na 19 lutego, Indie zajmują piąte miejsce z liczbą 262,986 XNUMX przyjazdów. Pomoże to również w promowaniu większej liczby podróży do głównych i drugorzędnych miast, co promuje podróże i turystykę w obu krajach.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.