Dwóch Rosjan aresztowanych za rozpylanie graffiti w Patongu i obaj obwiniają za swoje czyny konopie indyjskie

Phuket-

W poniedziałek 25 marca w Patongu zatrzymano dwóch obywateli Rosji pod zarzutem wandalizmu polegającego na malowaniu natryskowym.

Według policji w Patong i jak podaje Phuket Express, do zdarzenia doszło w sobotę, 23 marca, około godziny 9:00. Świadkowie widzieli, jak dwóch mężczyzn niszczyło chodnik i znak restauracji przy Phra Baramee Road z literami „HRDSRT”, a następnie szybko opuściło miejsce zdarzenia.

Korzystając z nagrań z kamer przemysłowych, policji udało się zlokalizować ich miejsce zamieszkania w mieszkaniu przy Thaweewogn Road w Patong. Podejrzani, zidentyfikowani jako 23-letni pan Evgenii i 22-letni pan Oleg, zostali zatrzymani dwa dni później.

Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do aktu wandalizmu, twierdząc, że byli pod wpływem konopi indyjskich. Następnie przewieziono ich na komisariat policji w Patong, aby ponieśli konsekwencje prawne za swoje czyny i wyrazili skruchę z powodu swojego zachowania.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.