Australijczyk rzekomo kradnie duży rower na Koh Samui

ZDJĘCIE: MGR Online

Surat Thani –

We wtorek (56 marca) aresztowano 26-letniego Australijczykath) po tym, jak rzekomo ukradł motocykl na wyspie Samui.

Szef policji w Bophut, pułkownik Denduang Thongsrisuk, powiedział Phuket Express, że aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako MR. HELMUT, 56 lat, obywatel Australii. Pierwotnie sąd prowincjonalny Samui wydał nakaz aresztowania go 22 marcand, 2024 r. za nocną kradzież.

Został aresztowany, gdy przybył do policji turystycznej Samui z prośbą o opuszczenie zarejestrowanego obszaru w celu przedłużenia wizy. We wtorek (90 marca) wygasła jego 26-dniowa wiza turystycznath). Policja turystyczna sprawdziła system, zanim znalazła dla niego nakaz aresztowania. Został zabrany na komisariat policji w Bophut w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

W marcu 2nd2024 r. o godzinie 3:00 australijski podejrzany rzekomo ukradł duży rower z wypożyczalni pojazdów w pobliżu szpitala. Skradziony motocykl, który odebrała mu policja, został zmodyfikowany poprzez zmianę koloru i zmianę tablicy rejestracyjnej z czerwonej na białą.

PAN. HELMUT nie wydał od razu żadnego oświadczenia dla prasy ani żadnego zarzutu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.