Koh Samui doświadcza gwałtownego wzrostu turystyki: w pełni zarezerwowane loty i hotele w sezonie letnim

Surat Thani —

27 marca 2024 r. lokalne media na Koh Samui doniosły o dużej liczbie zagranicznych turystów przybywających na Koh Samui w Surat Thani. Zgłoszono, że linie Bangkok Airways były w pełni zarezerwowane na 43 loty w marcu i oszacowano, że Koh Samui codziennie odwiedzało ponad 4,500 osób.

Według lokalnych mediów Koh Samui większość turystów odwiedza Koh Samui w celu relaksu latem w Tajlandii. Plaża Chaweng, popularne miejsce wśród turystów zagranicznych, oferuje wiele atrakcji, takich jak opalanie, sporty wodne i inne atrakcje chłodzące.

Jednakże, ponieważ lato w Tajlandii było typowo upalne, wiele hoteli na Koh Samui było w pełni zarezerwowanych aż do ostatniego dnia kwietniowego festiwalu Songkran, co według lokalnych mediów na Koh Samui zapewniło mieszkańcom ogromne dochody.

Pani Pimphon Thongsuk, kierowniczka hotelu oddziału Fair House na Koh Samui, publicznie ujawniła, że ​​o tej porze roku był najwyższy sezon ze względu na gwałtowny wzrost liczby turystów zagranicznych. Wiele firm z branży turystycznej, hoteli i kurortów oraz innych przedsiębiorstw związanych z turystyką osiągało ogromne zyski.

Co więcej, poziom morza i fale doskonale nadawały się do bezpiecznego uprawiania sportów wodnych i plażowych, zauważył Pimphon.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.