Sprzedawca z Patong Beach aresztowany za sprzedaż alkoholu

Patong –

We wtorek (26 marca) aresztowano plażowego sprzedawcę za sprzedaż alkoholu bez pozwolenia na plaży Patongth).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że o 3:30 aresztowała niezidentyfikowanego sprzedawcę płci męskiej na plaży Patong. Zajęto mu butelki i puszki po piwie, znajdujące się w pudełku na przyczepie bocznej motocykla. Zatrzymanie nastąpiło po otrzymaniu przez policję skargi od zaniepokojonego obywatela.

Podejrzany został przewieziony na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży alkoholu bez zezwolenia. „Phuket Express” zauważył, że policja nie ujawniła danych osobowych sprzedawcy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.