Turystka przyłapana na oddawaniu moczu na Bangla Road w Patong

Patong –

Klip wideo przedstawiający azjatycką turystkę oddającą mocz na słynnej Bangla Road w tym tygodniu zrobiło furorę w mediach społecznościowych.

Z nagrania wideo wynika, że ​​turystka ściągała spodnie w kształcie słonia, a następnie oddała mocz w nocy na słup znakowy na deptaku w pobliżu plaży Patong, gdzie mogło ją widzieć wiele osób. Z nagrania wynika, że ​​była z innym turystą.

Świadek nagrania wideo i zdarzenia podobno powiedział, że zagraniczna turystka jest Japonką, ale w chwili publikacji prasy nie zostało to potwierdzone. Wielu użytkowników mediów społecznościowych skarżyło się ostatnio na zagranicznych turystów w Phuket, którzy zachowywali się niewłaściwie.

Komentarze w Internecie na temat filmu były niemal zawsze negatywne, chociaż niektóre osoby stwierdziły, że osoba nagrywająca i publikująca wideo w Internecie może również łamać różne przepisy dotyczące nagrywania lub nieprzyzwoitości i sugerowały, że zamiast tego powinny były przekazać film bezpośrednio policji.

Niektóre osoby sugerowały również, że więcej publicznych, bezpłatnych toalet w obszarach turystycznych mogłoby pomóc w powstrzymaniu takich problemów.

Dokładna data i godzina nagrania filmu nie są znane, ale według doniesień policja wiedziała o nim i „analizowała go”. Ze względów prawnych The Phuket Express zdecydował się nie udostępniać filmu.

Jeśli pojawią się dalsze aktualizacje tej historii, „Phuket Express” zadba o ich publikację.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.