Nietrzeźwy cudzoziemiec zatrzymany przez policję w Karon przy użyciu paralizatora – wideo

Karon, Tajlandia – Nietrzeźwy Rosjanin zwrócił uwagę policji w Karon ze względu na swoje zakłócające spokój zachowanie przed hotelem. Policja przybyła na miejsce po otrzymaniu zgłoszenia we wtorek, 26 marca, tuż przed północą.

Mężczyzna, zidentyfikowany jako Aleksander Tołstow, nie był w stanie skutecznie się porozumieć ze względu na barierę językową i stan nietrzeźwości. Pomimo prób uspokojenia go, sytuacja się zaostrzyła, co doprowadziło policję do użycia paralizatora, aby go obezwładnić. W trakcie bójki dwóch funkcjonariuszy odniosło lekkie obrażenia. Następnie Rosjanin został przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Nastąpiło to po tym, jak pan Aleksandr rzekomo spowodował poważne zamieszanie w pobliskim hotelu, walcząc z innymi turystami i powodując szkody w mieniu. Wydaje się, że na nagraniu wideo widać, jak walczy z innymi rosyjskimi turystami, chociaż przyczyna sprzeczki jest nadal nieznana.

Wideo od tego czasu stało się wirusowe w mediach społecznościowych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.