Tajski ฺBOI zatwierdza wsparcie dla międzynarodowych festiwali w celu pobudzenia turystyki

KOMUNIKAT PRASOWY:

Rada ds. Inwestycji (BOI) zatwierdziła promocję „Przedsiębiorstw zajmujących się muzyką, sportem i międzynarodowymi festiwalami”, aby pozycjonować Tajlandię jako globalny ośrodek turystyczny i centrum turystyczne.

Narit Therdsteerasukdi, Sekretarz Generalny Rady ds. Inwestycji (BOI), ujawnił, że promocja ma na celu zmniejszenie barier, takich jak wizy i podatki nakładane na sprzęt eventowy, aby przyciągnąć turystów i pobudzić gospodarkę.

Aby zakwalifikować się do promocji, każde wydarzenie musi wiązać się z wydatkami nie mniejszymi niż 100 milionów bahtów, być zwolnione z ceł importowych na sprzęt oraz mieć dostęp do ułatwień wizowych i pozwoleń na pracę za pośrednictwem kompleksowej usługi. Jest to zgodne z wizją „Ignite Tajlandii”, mającą na celu wyniesienie kraju na poziom globalny.

Ponadto BOI zatwierdził wzmocnienie działalności w zakresie płytek drukowanych (PCB), aby wesprzeć zmiany w bazach produkcyjnych poprzez intensyfikację promowanych działań i wzmocnienie klastra PCB w Tajlandii. Wzmocni to bazę produkcyjną elektroniki i będzie promować rozwój tajskich przedsiębiorców.

Obecnie Tajlandia jest wiodącą bazą produkcyjną PCB w ASEAN, wspieraną przez BOI. Mając duży potencjał do zostania światowym liderem w produkcji elektroniki, te ulepszenia i promocje znacząco napędzają gospodarkę i przemysł w kraju.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.