Kobiety aresztowane z 1,756 tabletkami metamfetaminy i metamfetaminą w Rawai

Rawaj –

W Rawai aresztowano 51-letnią handlarkę narkotyków, która miała 1,756 tabletek metamfetaminy i 616.76 gramów metamfetaminy w postaci kryształów.

Policja z Chalong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (26 marcath) dokonali nalotu na wioskę Thai Mai w Rawai w ramach kampanii przeciwko nielegalnym narkotykom.

Pani Suree, znana również jako „ciocia Yhee”, lat 51, została aresztowana. Skonfiskowano u niej 1,756 tabletek metamfetaminy i 616.76 gramów metamfetaminy w postaci kryształu.

Została zabrana na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszała zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Ciocia Yhee nie wydała natychmiast oświadczenia prasie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.