Mężczyzna aresztowany za hazard internetowy w Patongu

Patong, Tajlandia – W wyniku niedawnego incydentu władze Patong zatrzymały mężczyznę, który został przyłapany na grze w gry hazardowe online na swoim telefonie komórkowym. Podejrzany, obywatel Tajlandii, został zatrzymany w pobliżu kanału Bang Wat w Patong.

Aresztowanie

Policja w Patong podjęła szybkie działania po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego nielegalnej działalności hazardowej. Po zlokalizowaniu podejrzanego zabezpieczyli szereg dowodów, w tym:

1. Telefon komórkowy: Telefon komórkowy podejrzanego został skonfiskowany, co ujawniło jego zaangażowanie w gry hazardowe online.
2. Dowód wpłaty pieniędzy: Władze odkryły dowód wpłaty wskazujący transakcje finansowe związane z hazardem.
3. Dowody z czatu: w telefonie podejrzanego znaleziono rozmowy z operatorem gier hazardowych, co stanowi kolejny dowód jego nielegalnej działalności.

Konsekwencje prawne

Podejrzanego przewieziono na komisariat policji w Patong, gdzie obecnie usłyszał zarzuty związane z nielegalnym hazardem w Internecie, w szczególności automatami do gier online. Jeśli zostanie skazany, może zostać ukarany grzywną, więzieniem lub obiema karami.

Rozprawa z nielegalnym hazardem

Ten incydent uwydatnia ciągłe wysiłki organów ścigania mające na celu ograniczenie nielegalnego hazardu w regionie. Patong, znany z tętniącego życiem życia nocnego i sceny rozrywkowej, odnotował wzrost liczby gier hazardowych online. Władze pozostają czujne, ścigając osoby zaangażowane w takie nielegalne praktyki.

Mieszkańcy i goście proszeni są o niezwłoczne zgłaszanie władzom wszelkich podejrzanych działań związanych z hazardem. Celem represji jest utrzymanie bezpieczeństwa publicznego i integralności społeczności.

Tymczasem Tajlandia rozważa legalizację kasyn w ramach planu ograniczonego kompleksu rozrywkowego, ale nie zalegalizowałoby to hazardu online.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.