Nalot karaoke w Phuket ujawnia rzekome wykorzystywanie seksualne nieletnich

Phuket -

W ubiegły weekend Wydział ds. Zwalczania Handlu Ludźmi (ATPD) przeprowadził nalot na karaoke w podokręgu Rassada w mieście Phuket, gdzie według doniesień odkrył 13 i 14-letnie dzieci wykorzystywane seksualnie w celach komercyjnych.

ATPD powiedziało Phuket Express, że w sobotę (30 marcath) dokonali nalotu na karaoke po otrzymaniu skarg od informatorów, że dzieci poniżej 18 roku życia są wykorzystywane seksualnie w celach komercyjnych. Nazwa karaoke nie została ujawniona przez odpowiednie urzędy.

Urzędnicy ATPD przeprowadzili operację i rzekomo właściciel karaoke zaoferował 3,000 bahtów za czyny związane z wykorzystywaniem seksualnym z 13-letnim dzieckiem oraz 400 bahtów prowizji dla właściciela karaoke. Właścicielka, pani Sapawan „Ple”, lat 39, została natychmiast aresztowana.

Funkcjonariusze ustalili również, że 14-letnia dziewczynka rzekomo piła alkohol podczas karaoke z dorosłymi mężczyznami. (Nazwiska obojga nieletnich zostały ukryte ze względu na ich ochronę oraz ze względu na tajskie prawo). Pani Sapawan rzekomo przyznała się policji, że czerpie korzyści z wykorzystywania seksualnego dzieci, po czym została zabrana na komisariat w celu dalszego postępowania sądowego.

Ofiary wykorzystywania seksualnego dzieci zostaną zabrane do organizacji specjalnych, które zapewnią im pomoc, twierdzi ATPD.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.