Rosyjski turysta przewrócił się o siedem słupów energetycznych w wypadku samochodowym w Phuket

ZDJĘCIE: Newshawk Phuket

Phuket —

Rosyjski turysta rozbił samochód i przewrócił siedem słupów energetycznych w Phuket.

Do wypadku doszło na Saiyuan Road w Rawai w stanie Phuket 29 marca 2024 r. 30-letni rosyjski turysta, którego nie udało się od razu zidentyfikować, jechał sedanem z czerwoną tablicą, kiedy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny . Następnie samochód obrócił się kilka razy i uderzył w kilka innych pojazdów i budynków.

W wyniku wypadku powalonych zostało siedem słupów energetycznych, a pięć samochodów i motocykli zostało uszkodzonych. Na szczęście nikt nie został ranny.

Policja w Phuket podała, że ​​turysta zostanie oskarżony o zniszczenie mienia publicznego i spowodowanie szkód w mieniu innych osób. Funkcjonariusze czekają także na wyniki badania na zawartość alkoholu we krwi, które wykaże, czy turysta prowadził pod wpływem alkoholu.

Miejscowi mieszkańcy komentowali, że turysta przed wypadkiem jechał bardzo szybko.

ZDJĘCIE: Newshawk Phuket
ZDJĘCIE: Newshawk Phuket
ZDJĘCIE: Newshawk Phuket
ZDJĘCIE: Newshawk Phuket
Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.