Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Maha Chakri Sirindhorn!

Tajlandia-

Z tej pomyślnej okazji Królestwo Tajlandii obchodzi urodziny księżniczki Maha Chakri Sirindhorn, która urodziła się 2 kwietnia 1955 roku. Jako trzecie dziecko Ich Królewskiej Mości Króla i Królowej Tajlandii pozostawiła niezatarty ślad w sercach jej ludzi.

Serce filantropijne

Niezachwiane zaangażowanie księżniczki Sirindhorn w poprawę dobrobytu obywateli wzbudziło podziw zarówno w Tajlandii, jak i poza jej granicami. Jako oddana filantropka hojnie wspierała różnorodne projekty rozwojowe mające na celu rozwiązanie kluczowych kwestii, takich jak edukacja, opieka zdrowotna, higiena, zasoby wodne i rolnictwo wśród najbardziej bezbronnych społeczności w kraju.

Jedność i duma narodowa

Tajowie ze wszystkich środowisk spotykają się, aby świętować ten wyjątkowy dzień w kwietniu. Wiele osób przybiera kolor fioletowy, symbolizujący sobotę – dzień narodzin księżniczki. Rano Tajowie ofiarowują mnichom jałmużnę, składając serdeczne życzenia długowieczności księżniczki. Miejsca publiczne i świątynie są skrupulatnie sprzątane, co odzwierciedla głębokie poczucie jedności i dumy narodowej, które są tak istotne dla mieszkańców Tajlandii.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Maha Chakri Sirindhorn, niech wasz dzień będzie wypełniony radością, błogosławieństwami i ciepłem miłości narodu.

Zdjęcia pochodzą z niedawnego wiecu, który odbył się w lutym, aby pokazać wsparcie dla ukochanej księżniczki w Pattaya.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.