Indyjski motocyklista aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patong

Patong –

We wtorek wczesnym rankiem (2 kwietnia) w Patongu aresztowano indyjskiego motocyklistę za jazdę pod wpływem alkoholund).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że utworzyła policyjny punkt kontrolny na Taweewong Road. O godzinie 1:14 podejrzany, zidentyfikowany jedynie jako Rahil, lat 34, obywatel Indii, został zatrzymany na punkcie kontrolnym.

Przeprowadzono badanie na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało 80 miligrama procent alkoholu, czyli ponad 50. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu.

To już drugi pijany kierowca zagraniczny aresztowany w Patongu w tym miesiącu. W zeszłym miesiącu w Patongu aresztowano co najmniej dziewięciu zagranicznych kierowców, jak widać poniżej.

Policja w Patong skupiła się szczególnie na zagranicznych kierowcach i turystach łamiących tajskie prawo po serii głośnych przypadków złego zachowania turystów i obcokrajowców w Phuket i Tajlandii, które spotkały się z negatywną uwagą lokalnych mieszkańców.

W Tajlandii jazdę pod wpływem alkoholu traktuje się poważnie i obowiązują surowe kary, które mają odstraszać od takich zachowań. Jeżeli zostanie przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu, może ponieść następujące konsekwencje:

1. Kara więzienia: Sprawcy mogą zostać pozbawieni wolności do jednego roku.

2. Kary: Kara za jazdę pod wpływem alkoholu wynosi od 5,000 20,000 do XNUMX XNUMX bahtów tajskich.

3. Zawieszenie lub cofnięcie prawa jazdy: Prawo jazdy skazanym kierowcom może zostać zawieszone lub cofnięte na okres do sześciu miesięcy

W poniedziałek wczesnym rankiem (1 kwietnia) w Patongu aresztowano Rosjanina za jazdę pod wpływem alkoholust).

W czwartek (28 marca) w Patongu aresztowano Irańczyka i Hindusa za jazdę pod wpływem alkoholuth).

W Patongu aresztowano Rosjanina za jazdę pod wpływem alkoholu. To oznacza, że ​​w ciągu trzech dni w Phuket aresztowano siedmiu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Hindus, Brytyjczyk i Francuz zostali aresztowani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

W Patongu aresztowano Francuza, Marokańczyka i Brytyjczyka za jazdę pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że w ciągu zaledwie kilku dni aresztowano łącznie sześciu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.