Rosjanin zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patongu

Patong –

W poniedziałek wczesnym rankiem (1 kwietnia) w Patongu aresztowano Rosjanina za jazdę pod wpływem alkoholust).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w pobliżu Dolphin Circle utworzyła policyjny punkt kontrolny. O 3:30 podejrzany, zidentyfikowany jedynie jako 30-letni Gleb, rosyjski kierowca, został zatrzymany na punkcie kontrolnym.

Przeprowadzono badanie na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało 79 miligrama procent alkoholu, czyli ponad 50. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu.

To pierwszy pijany kierowca z zagranicy aresztowany w tym miesiącu w Patongu. W zeszłym miesiącu w Patongu aresztowano co najmniej dziewięciu zagranicznych kierowców, jak widać poniżej.

W czwartek (28 marca) w Patongu aresztowano Irańczyka i Hindusa za jazdę pod wpływem alkoholuth).

W Patongu aresztowano Rosjanina za jazdę pod wpływem alkoholu. To oznacza, że ​​w ciągu trzech dni w Phuket aresztowano siedmiu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Hindus, Brytyjczyk i Francuz zostali aresztowani w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

W Patongu aresztowano Francuza, Marokańczyka i Brytyjczyka za jazdę pod wpływem alkoholu. Oznacza to, że w ciągu zaledwie kilku dni aresztowano łącznie sześciu obcokrajowców za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.