Nielegalny rosyjski przewodnik turystyczny aresztowany w Thalang

Thalang –

We wtorek (2 kwietnia) w dystrykcie Maikhao aresztowano nielegalnego rosyjskiego przewodnika turystycznegond).

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że o godzinie 8:00 aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako MR. ANDRIEJ, 42 lata, obywatel Rosji. Został aresztowany na molo w pobliżu lokalnej plaży zwanej Pak Phra Beach w podokręgu Mai Khao w Thalang.

Został zabrany na komisariat policji Tha Chatchai, gdzie usłyszał zarzuty bycia nielegalnym przewodnikiem wycieczek, a także obcokrajowcem wykonującym pracę chronioną (przewodnikiem wycieczek). „Phuket Express” zauważa, że ​​przewodnicy wycieczek są w Tajlandii zajęciem chronionym i że cudzoziemcy nie mają możliwości uzyskania pozwolenia na pracę ani wiz w przypadku tej pracy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.