Dwóch obywateli Wielkiej Brytanii aresztowanych za nielegalną pracę w klubie nocnym w Krabi

FOTO: Naewna

Krabi –

Brytyjczyk i Brytyjka zostali aresztowani we wtorek (2 kwietnia) w klubie nocnym w Ao Nang w Krabi.nd) po tym, jak stwierdzono, że pracują nielegalnie.

Urząd imigracyjny Krabi powiedział Phuket Express, że przeprowadził inspekcję klubu nocnego w podokręgu Ao Nang w mieście Krabi. Ustalili, że w nocnym klubie pracowało dwóch obcokrajowców.

1. Panna KAREN, 37 lat, obywatelka brytyjska, pracowała jako MC.

  1. Pan Gareth, 45 lat, obywatel Wielkiej Brytanii, pracował jako DJ.

Obaj nie byli w stanie przedstawić legalnych zezwoleń na pracę. Zabrano ich na komisariat policji w Ao Nang, gdzie usłyszeli zarzuty pracy bez pozwolenia.

Dodatkowo jako menadżerka klubu została przedstawiona Tajka, zidentyfikowana jedynie jako pani Warinthorn. Ona rzekomo przyznała funkcjonariuszom, że klub nocny również został otwarty nielegalnie. Została zabrana na komisariat policji w Ao Nang, gdzie usłyszała zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego bez prawnego pozwolenia.

Policja utajniła jednak nazwę miejsca zdarzenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.