Zagraniczny pasażer próbował zaatakować taksówkarza w Phuket – WIDEO

Phuket-

W Phuket zagraniczna pasażerka z nożem próbowała zaatakować taksówkarkę.

Update as of the evening of April 4th: The suspect has now been arrested.

Incydent został uchwycony na wirusowym filmie, który krążył w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia. Według osoby, która udostępniła nagranie, taksówkarz wysadzał niezidentyfikowanego zagranicznego pasażera w Pa Klok, ten jednak odmówił opuszczenia pojazdu.

Pasażerka początkowo poprosiła o zabranie jej do Patong, a po przybyciu na miejsce zmieniła kierunek podróży na Rawai. Jednak kiedy dotarli do ostatniego przystanku, odmówiła zapłacenia za taksówkę. W desperackim ruchu wyjęła nóż z pobliskiego hotelu i groziła taksówkarzowi.

Taksówkarz, którego tożsamość została utajniona ze względu na prywatność, ostrzegła innych kierowców przed niesfornymi pasażerami, którzy żądają wielu miejsc docelowych bez płacenia za przejazd. Szczegóły dotyczące turysty i kierowcy pozostają tajemnicą.

Police are reportedly looking into the incident and searching for the passenger whose nationality and identity has been disputed and described as both Portuguese and Ukrainian.

Kolejny groźny problem z turysta miał również miejsce w tym tygodniu w Phuket, jak informowaliśmy tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.