Podejrzany aresztowany w Phuket z 42,565 XNUMX tabletkami metamfetaminy

Phuket -

W środę (42,565 kwietnia) w Phuket aresztowano mężczyznę z Krabi, który miał przy sobie 3 XNUMX tabletek metamfetaminy.rd).

Policja prowincji Phuket powiedziała „Phuket Express”, że aresztowała podejrzanego z Tajlandii, zidentyfikowanego jedynie jako 35-letni Mhoe z Krabi. Został aresztowany w domu w Rassada w mieście Phuket.

Skonfiskowano mu 42,565 1.04 tabletek metamfetaminy, 1,216,987 grama metamfetaminy w postaci kryształów, ręcznie robiony pistolet z pięcioma nabojami i inne mienie o łącznej wartości XNUMX XNUMX XNUMX bahtów.

Został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży, nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji oraz używania nielegalnych narkotyków kategorii 1.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.