Tajski kierowca ukarany grzywną za jazdę sedanem na plaży Kamala – wideo

Kamala, Phuket –

Tajski kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów po tym, jak jechał sedanem po plaży Kamala.

Komendant policji w Kamali, pułkownik Somsak Thongkleang, powiedział Phuket Express, że nagranie wideo przedstawiające czarnego sedana jadącego po plaży stało się popularne w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia.

Tajski kierowca został wezwany na komisariat policji w Kamla i zidentyfikowano go jedynie jako 39-letniego Prasopchocka, właściciela sklepu ogólnospożywczego w Bangkoku, który powiedział policji, że wydaje mu się, że może prowadzić samochód po plaży. Zabrał swoje dzieci na plażę i chciał zabrać je, aby zobaczyły morze i były jak najbliżej. Nie wiedział, że łamie prawo. Został oskarżony o niebezpieczną jazdę i ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów.

Pierwotnie naoczni świadkowie i media informowały, że zdarzenie dotyczyło zagranicznego kierowcy, ale policja stwierdziła, że ​​pierwotne zgłoszenie stanowiło nieporozumienie co do narodowości kierowcy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.