28 krajów rywalizowało w turnieju siatkówki plażowej „TAT Samui Open”.

KOMUNIKAT PRASOWY:

Najlepsi sportowcy z 28 krajów i Tajlandii rywalizowali w „TAT Samui Open Beach Volleyball Tournament”.

6th coroczny Turniej Siatkówki Plażowej Samui Open odbył się na Koh Samui w Tajlandii w dniach 29, 30 i 31 marca 2024 r. w SEEN Beach Club i okazał się wyjątkowym sukcesem dla wszystkich zaangażowanych. To ekscytujące wydarzenie sportowe okazało się dużym impulsem dla turystyki sportowej w południowej Tajlandii i na Koh Samui. 

Międzynarodowy Turniej na wyspie Samui został zapoczątkowany przez organizatora Biggs Island Productions (BIP) w 2016 roku w uznaniu rosnącego światowego zainteresowania siatkówką plażową i od tego czasu odbywa się co roku na Koh Samui. Turniej zorganizowany przez BIP został zaprezentowany przez Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) i Amazing Tajlandia, a gospodarzem był SEEN Beach Club/Avani Hotel Chaweng i wspierany przez gminę Koh Samui (Tessaban).

Miejsca w 88 drużynach biorących udział w turnieju siatkówki plażowej w 2024 r. zostały zajęte z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, już na samym początku chwaląc się ekscytującą grą, która odbędzie się podczas trzydniowego wydarzenia. Zespoły rywalizowały w czterech kategoriach (męska 2X2, damska 2X2, mieszana 2X2 quady 4X4) o nagrodę pieniężną o wartości 100,000 XNUMX THB oraz trofea, medale, bony sponsorskie oraz sprzęt i odzież do siatkówki.

Gdy rozpoczęły się mecze, pogoda była idealna, a słońce świeciło, zapewniając wspaniałą grę przez trzy dni meczów. Około 600 entuzjastycznie nastawionych widzów oglądało międzynarodowe wydarzenie przez kilka dni, ciesząc się ekscytującą grą 135 najlepszych sportowców reprezentujących 28 krajów z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii i Azji. 

Hotele na Koh Samui, z których oficjalnie korzystali gracze i widzowie turnieju, to Avani Chaweng Hotel, KC Beach Club, Nantra Hotel Chaweng i Green Hotel Chaweng. Gracze i widzowie mogli cieszyć się wieczorną rozrywką w SEEN Beach Club, Charlie's House Restaurant, Tropical Murphy's Restaurant & Bar oraz Lost Beach Bar & Restaurant Chaweng. Do atrakcji, które cieszyły się w tym dniu, zaliczały się wycieczka po wyspie pana Unga 4×4 na wyspę, golf Samui Disc, wycieczka quadem Samui, bufet KC Beach Club i rejs łodzią Neverland do parku morskiego Angthong.

„Jesteśmy dumni, że możemy promować siatkówkę plażową w Azji Południowej i na Koh Samui oraz organizować to coroczne wydarzenie na naszej pięknej wyspie”, powiedział producent Cord Biggs. „Oprócz naszych głównych sponsorów, szczere wyrazy uznania kierujemy także do wszystkich naszych wspierających wyspę, którzy pomogli w umożliwieniu zorganizowania tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wszyscy za rok na 7th coroczny Turniej Siatkówki Plażowej Samui Open!”  

Wraz z Prezentującymi i Głównymi Sponsorami, szczere uznanie składamy również Island 

Zwolennicy 69 Slam, Trend Fashion, Lost Beach Bar, Samui Padel, Crawshaws Solicitor, Bar Bowls Samui, Monkey Samui Golden Ale, Black Sticky, Discovery Divers, IAM Sportswear, Charlie's House Bar, Topical Murphys, Samui Disc Golf, Samui Rescue i B2 Rozwój.

Kontakt dla mediów: Cord Biggs; Tel/WhatsApp: +66898737172

Źródło zdjęcia: Antonio Tadeu Dias

Link do zdjęcia: https://www.facebook.com/SamuiOpen

Link video: https://www.youtube.com/@samui-open

Pytania i kontakt w sprawie ogólnych informacji: [email chroniony] 

Więcej informacji o turnieju znajdziesz na: facebook.com/SamuiOpen 

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.