Tajlandczyk aresztowany po kradzieży dolarów kanadyjskich o wartości 108,000 XNUMX bahtów w Patong

Patong –

Tajlandczyk został aresztowany po tym, jak ukradł w Patong dolary kanadyjskie o wartości 108,000 XNUMX bahtów.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w piątek (5 kwietniath) aresztowali podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Charat na parkingu mieszkania przy Ratcha Pata Nusorn Road w Patong. Zabrano mu część pozostałych dolarów kanadyjskich i telefon komórkowy.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nocnej kradzieży i nielegalnego grania w gry hazardowe online (sloty na automaty). „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie ujawniła szczegółów na temat tego, skąd podejrzany ukradł pieniądze.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.