Fiński mężczyzna aresztowany w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu

Patong –

Fiński motocyklista został aresztowany w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że na początku tygodnia utworzyła policyjny punkt kontrolny na drodze Sawat Dirak. O 3:30 na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano podejrzanego motocyklistę z zagranicy.

Został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał 114 miligrama procent alkoholu, czyli przekraczał dopuszczalny limit alkoholu wynoszący 50.

Policja dopiero później zidentyfikowała kierowcę jako pana Janne, lat 22, obywatela Finlandii. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie wydał od razu oświadczenia dla mediów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.