W mieście Phuket aresztowano trzydziestu dwóch hazardzistów

Phuket -

W sobotę (6 kwietnia) w salonie gier w Phuket aresztowano trzydziestu dwóch hazardzistów.

Szef policji miasta Phuket, pułkownik Pratueang Phonmana, powiedział Phuket Express, że po północy, o godzinie 0:30, dokonali nalotu na salon gier w budynku przy Chana Jaroen Road w podokręgu Talad Yai w Mueang Phuket.

Aresztowali 32 niezidentyfikowanych hazardzistów płci męskiej i żeńskiej. Policja przejęła 1,700 bahtów w gotówce i kartach do gier hazardowych. Zabrano ich na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszeli zarzuty udziału w nielegalnym hazardzie.

Jeden z podejrzanych zaprzeczył stawianym zarzutom, pozostali przyznali się do zarzutów. Jednemu z nich grozi także dodatkowy zarzut prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Doniesiono, że osobą, która zaprzeczyła oskarżeniom aresztowanym w jaskini gier hazardowych, jest funkcjonariusz policji Regionu 8, ale nie został on obecnie zidentyfikowany z imienia i nazwiska przez organy ścigania.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.