Amerykański motocyklista aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patong

Patong –

Amerykański motocyklista został aresztowany w Patongu za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tygodnia utworzyła policyjny punkt kontrolny na Taweewong Road. O godzinie 2:30 tego dnia na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano podejrzanego motocyklistę będącego obcokrajowcem.

Został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał 79 miligrama procent alkoholu, czyli przekraczał dopuszczalny limit alkoholu wynoszący 50.

Policja dopiero później zidentyfikowała motocyklistę jako 23-letniego obywatela USA. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie wydał od razu oświadczenia dla mediów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.