Czterech zagranicznych turystów uratowano po zgubieniu się w Krating Cape w Rawai

Rawaj –

Czterem zagranicznym turystom udzielono pomocy po tym, jak we wtorek (9 kwietnia) zaginęli na przylądku Krating w Rawaith).

Personel gminy Rawai został powiadomiony o zdarzeniu przez hotel w Rawai. Zostali powiadomieni przez niezidentyfikowanych zagranicznych turystów, że ich przyjaciele zaginęli na Przylądku Krating. Strażacy i ratownicy wyruszyli na poszukiwania, korzystając z lokalizacji GPS przesłanej przez zagubioną grupę turystów.

Ich lokalizacja znajdowała się pomiędzy hotelem a szczytem przylądka oddalonym o około 500 metrów. W końcu znaleźli czterech zagranicznych turystów, co zajęło około półtorej godziny. Wszyscy zostali odnalezieni cali i zabrani do hotelu.

Wspomniani turyści nie zostali zidentyfikowani prasie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.