Pakistańczyk aresztowany w Patong za 398 dni przedłużania pobytu

Phuket -

Pakistańczyk został aresztowany w Patongu po tym, jak stwierdzono, że przekroczył legalną wizę o 398 dni.

Funkcjonariusze urzędu imigracyjnego w Phuket powiedzieli „Phuket Express”, że na początku tego miesiąca aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako MR. ANEES, 26 lat, obywatel Pakistanu. Został aresztowany przed domem przy Ratcha Uthit 200 Pi Road w Patong. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące nadmiernego przedłużenia pobytu.

Do aresztowania doszło po tym, jak funkcjonariusze urzędu imigracyjnego w Phuket patrolowali pobliskie mieszkanie. Widzieli, jak Pakistańczyk zachowywał się podejrzanie. Poprosili o sprawdzenie paszportu, ale nie mógł go okazać funkcjonariuszom.

Później ustalili, że MR. ANEES wjechał do Tajlandii przez lotnisko Suvarnabhumi w grudniu 2022 r. z 60-dniową wizą turystyczną. Jego wiza wygasła w lutym ubiegłego roku, 2023 roku.

Podobne artykuły:

Rosjanin został aresztowany w Koh Kaew w mieście Phuket po tym, jak stwierdzono, że przekroczył legalną wizę o 351 dni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.