Nastolatek ranny w bójce przed świtem w mieście Phuket

PHUKET – W czwartek wczesnym rankiem w pobliżu parku publicznego Saphan Hin doszło do gwałtownej sprzeczki, w wyniku której nastolatek odniósł poważne obrażenia. Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie około godziny 4:13 w podokręgu Talad Yai w mieście Phuket.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali uszkodzony motocykl, rozbite butelki po piwie, żelazny pręt i zakrwawiony nóż. Zanim władze dotarły na miejsce, 16-letnia ofiara została już przetransportowana do lokalnego szpitala z raną kłutą pleców.

Poszkodowany, zidentyfikowany jedynie jako pan Bew, zeznał policji, że konfrontacja rozpoczęła się, gdy on i trzej przyjaciele przesłuchiwali grupę 10–15 osób w związku z incydentem, który miał miejsce poprzedniego dnia i polegał na pozbyciu się kluczyka do motocykla.

Sytuacja zaostrzyła się, gdy członek przeciwnej grupy, zwany panem Basem, skonfrontował się z panem Bew w sprawie hałasu wydobywającego się z ich motocykli, co doprowadziło do wybuchu przemocy. Policja miasta Phuket aktywnie ściga podejrzanych zamieszanych w tę sprawę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.