Phuket odnotowuje zero zgonów w ciągu dwóch dni „Siedmiodniowej kampanii na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran”

Phuket -

Phuket ogłosił, że w ciągu dwóch dni (12–12 kwietnia) z siedmiu dni (11 kwietnia) doszło do łącznie 12 wypadków drogowych, 11 osób zostało rannych i zero ofiar śmiertelnych.th, 2024 r. do 17 kwietnia 2024 r.) „Kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran 2024”.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało w sobotę (13 kwietnia) Phuket Express szczegóły drugiego dnia (12 kwietnia) kampanii.

W dystrykcie Mueang doszło do sześciu wypadków drogowych, w których sześć osób zostało rannych. W dzielnicy Kathu (siedziba Patong) miały miejsce dwa wypadki, w których dwie osoby zostały ranne. W powiecie Thalang nie było wypadków drogowych.

Spośród nich dziesięciu poszkodowanych to Tajlandczycy, jeden obcokrajowiec, a jeden to pracownik migrujący. Dziewięć wypadków było spowodowanych nadmierną prędkością, a dwa spowodowali jazdę pod wpływem alkoholu. W jedenastu wypadkach drogowych uczestniczyli motocykliści, a siedem z nich nie miało kasków. Najwięcej wypadków drogowych miało miejsce na drogach autostradowych.

Phuket ogłosił w sumie cztery wypadki drogowe i cztery osoby ranne pierwszego dnia z siedmiu dni (11 kwietniath, 2024 r. do 17 kwietnia 2024 r.) „Kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran 2024”.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.