Dwóch Nigeryjczyków aresztowanych w Phuket za rzekomą sprzedaż kokainy

Phuket -

W piątek (12 kwietnia) w Karon aresztowano dwóch Nigeryjczykówth) za rzekomą sprzedaż kokainy.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że aresztowała Harrisona Chinnonso Onyemę (40 lat) i Ogadinmę Promise Onyemę (41 lat), obaj będący obywatelami Nigerii. Zatrzymano ich na parkingu hotelu przy Kata Road w Karon.

Zabrano ich na komisariat policji w Karon, gdzie usłyszeli zarzut sprzedaży nielegalnych narkotyków kategorii 2 (kokaina). Panu Harrisonowi postawiono także dodatkowy zarzut nielegalnego wjazdu i pobytu na terenie Królestwa Tajlandii.

Zarzutów i oświadczeń obu podejrzanych nie przedstawiono prasie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.