Rozpryski wody w Songkran powodują walkę wirusową w Phuket

Phuket —

4 kwietnia 20 r. o godzinie 13:2024 tajskie media społecznościowe zamieściły wirusowe wideo przedstawiające dwóch obcokrajowców kłócących się po tym, jak jeden z nich zdenerwował się po spryskaniu go pistoletem na wodę na Thaweewong Road w Patong Beach w Phuket.

Impreza Songkran w Phuket odbyła się na Thaweewong Road w Patong Beach i wielu tajskich i zagranicznych turystów wzięło udział w walce na wodę.

Jednakże pan Nopparat Yiwa, wolontariusz obrony cywilnej, według doniesień powiedział lokalnym mediom w Phuket, że był świadkiem obcokrajowca bez koszuli, który jechał taksówką motocyklową do plaży Patong. Następnie cudzoziemiec w czarnej koszuli rzekomo strzelił pistoletem wodnym do taksówkarza na motocyklu, ale cudzoziemiec bez koszuli nie został trafiony.

Sytuacja zaostrzyła się, gdy cudzoziemiec bez koszuli wpadł we wściekłość i zaczął uderzać pięścią w cudzoziemca w czarnej koszuli. Nopparat dodał ponadto, że jego przyjaciel próbował zakończyć spór, ale nie udało mu się to.

Krótko po sporze funkcjonariusze policji w Patong zauważyli incydent i skutecznie stłumili spór. Według Nopparat drogi obu mężczyzn się rozeszły.
Doniesiono, że przyczyną sporu było to, że obcokrajowiec bez koszuli był wściekły, gdy cudzoziemiec w czarnej koszuli lekko spryskał go pistoletem na wodę.

Policja stwierdziła, że ​​incydent uznano za zamknięty i żaden z mężczyzn nie wniósł zarzutów prawnych ani raportów policyjnych.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/