Zderzenie drogowe w Rawai skutkuje wieloma obrażeniami i zniszczeniami infrastruktury – WIDEO

Rawai, Phuket-

We wtorek wczesnym rankiem w Rawai miał miejsce poważny wypadek drogowy, który doprowadził do serii wypadków, w wyniku których ranni zostali ranni i znaczne zniszczenia w infrastrukturze publicznej.

Około godziny 4:15 policja w Chalong otrzymała zgłoszenie o kolizji na zakręcie w Rawai. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze odkryli, że sedan zderzył się ze słupem energetycznym, powodując jego upadek i zerwanie przewodów elektrycznych. Dwie osoby podróżujące sedanem odniosły lekkie obrażenia.

Podczas podobnego zdarzenia na przeciwległym pasie minivan zderzył się z ciężarówką z ropą, którą zablokowały zwalone liny. W wyniku drugiego zderzenia trzy osoby podróżujące minivanem zostały ranne, a z uszkodzonego pojazdu wyciekł olej. Wszystkie osoby poszkodowane zostały niezwłocznie przetransportowane do lokalnego szpitala na leczenie.

Szybko skontaktowano się z władzami odpowiedzialnymi za elektrykę, aby zaradzić niebezpiecznej sytuacji poprzez usunięcie kabli i naprawę słupa energetycznego. Dodatkowo podjęto działania mające na celu oczyszczenie jezdni z rozlanego oleju, aby zapobiec dalszym wypadkom.

Materiał CCTV ujawnił, że sedan stracił kontrolę podczas pokonywania zakrętu, co doprowadziło do początkowego uderzenia w słup energetyczny. Późniejsze zerwanie kabli stworzyło barierę dla wyższych pojazdów, powodując zatrzymanie ciężarówki z ropą i brak możliwości zatrzymania minivana na czas.

Władze przeglądają obecnie nagrania z telewizji przemysłowej, aby ustalić sekwencję zdarzeń i ocenić, czy kierowcom biorącym udział w wypadkach zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty. Dochodzenie jest w toku, a dalsze szczegóły zostaną podane, gdy będą dostępne.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.