Ogień niszczy dom w Wichit

Wichit –

We wtorek (16 kwietnia) pożar zniszczył stary drewniany dom w Wichitth).

Policja Wichit powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 11:00 w domu w Soi Poon Sap. Do płonącego domu dotarli strażacy z wozami strażackimi.

Opanowanie pożaru tak, aby nie rozprzestrzenił się na pobliskie domy, zajęło około pół godziny. Uważa się, że źródłem pożaru było zwarcie elektryczne w kuchni, które następnie rozprzestrzeniło się na resztę domu. Mieszkańcy pobliscy powiedzieli „Phuket Express”, że w tym domu nikt nie mieszkał od dłuższego czasu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.