W Phuket w ciągu sześciu dni „Kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran” doszło łącznie do 44 wypadków

Phuket -

Phuket ogłosił łącznie 44 wypadki drogowe, 44 osoby ranne i zero ofiar śmiertelnych w ciągu sześciu dni (11 kwietnia – 16 kwietnia) z siedmiu dni (11 kwietniath, 2024 r. do 17 kwietnia 2024 r.) „Kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran 2024”.

Biuro Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof w Phuket przekazało w środę (17 kwietnia) Phuket Express szczegóły szóstego dnia (16 kwietnia) kampanii.

W sumie doszło do pięciu wypadków drogowych, w których pięć osób zostało rannych. W dystrykcie Mueang miały miejsce cztery wypadki drogowe, w których cztery osoby zostały ranne. W powiecie Thalang nie było wypadków. Do jednego wypadku, w wyniku którego jedna osoba została ranna, doszło także w dzielnicy Kathu (siedziba Patong).

Spośród 44 obrażeń, które odniosły w ciągu pierwszych 6 dni, 26 ofiar to Tajlandczycy, jedenaście to pracownicy migrujący, a siedmiu to obcokrajowcy. Większość obrażeń dotyczyła osób w wieku od 20 do 29 lat. Czterdzieści wypadków z udziałem motocykli. Dwadzieścia dwie osoby ranne nie miały na sobie kasków. W dziewięciu z nich uczestniczyli kierowcy pod wpływem alkoholu.

Phuket ogłosił, że w ciągu pierwszych pięciu dni (39–39 kwietnia) z siedmiu dni (11 kwietnia) doszło do łącznie 15 wypadków drogowych, 11 osób zostało rannych i zero ofiar śmiertelnych.th, 2024 r. do 17 kwietnia 2024 r.) „Kampania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego Songkran 2024”.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.