Premier Tajlandii wzywa policję do rozprawienia się z wpływowymi osobistościami

KOMUNIKAT PRASOWY:

Premier Srettha Thavisin poleciła dowódcy 8. Regionu Policji Prowincjonalnej w prowincji Phuket wzmożenie wysiłków na rzecz zatrzymywania osób o złym wpływie, które stale naruszają prawo.

Podczas spotkania podsumowującego działalność Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji 8, Premier przedstawił wytyczne polityczne, stwierdzając, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy doszło do licznych aresztowań w związku z przestępstwami narkotykowymi. Wyrażono uznanie dla rygorystycznych wysiłków w zakresie egzekwowania prawa. Aby skuteczniej zająć się tymi problemami, należy zastosować różne środki w celu zatrzymania przestępców, w tym ciągłe zarządzanie i zajęcie się problemem gier hazardowych oferowanych w internecie, który budzi niepokój wśród opinii publicznej.

Uznając znaczenie zachęt podnoszących morale policji, szczególnie w zakresie mieszkalnictwa, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej i ciągłej budowy rezydencji policyjnych. Rząd zadba o poprawę warunków życia funkcjonariuszy policji.

Jeśli chodzi o rozwój prowincji Phuket, należy wprowadzić rygorystyczne środki dotyczące nielegalnej działalności hotelarskiej, zapewniając, że licencje są wydawane rygorystycznie i że nikt nie działa ponad prawem. Obejmuje to rygorystyczny nadzór nad działalnością turystyczną i zapobieganie wykorzystywaniu turystów do celów osobistych.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.