Rosyjscy i izraelscy motocykliści aresztowani za jazdę pod wpływem alkoholu w Patongu

Patong –

W Patongu aresztowano rosyjskich i izraelskich motocyklistów za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia zorganizowała policyjny punkt kontrolny na Phra Metta Road w Patong od północy do 2:30.

Na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano dwóch podejrzanych motocyklistów z zagranicy. Obydwoje mieli po 28 lat, byli Rosjanami i Izraelczykami. Poddano ich badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że zawartość alkoholu w organizmie przekraczała 77 i 95 miligrama, czyli przekraczała dopuszczalny limit wynoszący 50.

Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie przekazali od razu oświadczeń mediom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.