Trzy osoby uratowane od utonięcia na plaży w Phuket – WIDEO

Phuket -

Trzej tajscy turyści zostali uratowani od utonięcia w piątek wieczorem (19 kwietnia) na plaży Nai Harn w Rawai.th).

Burmistrz Rawai Aroon Solos powiedział The Phuket Express, że ratownicy z Rawai zostali powiadomieni o znalezieniu trzech niezidentyfikowanych tajskich turystów płci męskiej walczących w morzu. Ratownicy wypłynęli na skutery wodne, aby im pomóc, podczas gdy na plaży czekały służby ratunkowe z ambulansami.

Najpierw dwóch turystów zostało wyciągniętych z wody, drugiego udało się później uratować i przewieziono do pobliskiego szpitala. Wszyscy są bezpieczni – poinformowali ratownicy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.