57-letni Tajlandczyk zmarł po wypadku motocyklowym w Chalong

Chalong –

Na miejscu stwierdzono śmierć 57-letniego tajskiego motocyklisty po wypadku motocyklowym w Chalong.

Policja w Chalong została powiadomiona o wypadku w niedzielę (21 kwietnia).st) przy Chao Fa West Road w pobliżu szkoły Wat Chalong. Służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia i zastały jeźdźca, zidentyfikowanego jako 57-letniego Uthai Yadee. Na miejscu stwierdzono jego zgon. W pobliżu ekipy ratownicze znalazły jego uszkodzony motocykl i kask leżące przed słupem energetycznym.

Lokalni mieszkańcy powiedzieli policji w Chalong, że usłyszeli głośny huk, co zmusiło ich do wezwania organów ścigania. Na tym etapie policja w Chalong uważa, że ​​Uthai stracił kontrolę nad motocyklem na zakręcie, po czym uderzył w słup energetyczny.

Jak zauważa „Phuket Express”, na miejscu zdarzenia nie było kamery CCTV.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.