Obywatel Kanady aresztowany za posiadanie kokainy i nielegalną pracę w Phuket

Patong, Phuket —

41 kwietnia 19 r. w Patong na Phuket aresztowano 2024-letniego Kanadyjczyka za posiadanie ecstasy i kokainy oraz pracę bez pozwolenia na pracę.

O aresztowaniu poinformowała opinia publiczna policja Patong pod przewodnictwem Pol. Pułkownik Chalermchai Hirsawat, nadinspektor komisariatu policji w Patong, 21 kwietnia.

Zatrzymanie było wynikiem tajnej operacji prowadzonej przez policję w Patongu. Podejrzanego zatrzymano w swoim pokoju hotelowym przy Thaweewong Road w Patong na Phuket.

 

Podczas zatrzymania policja zabezpieczyła podejrzanemu dwa egzemplarze tajskich banknotów (wykorzystanych w tajnej operacji), dwie tabletki ecstasy oraz 0.30 grama kokainy (wraz z opakowaniem).

Podejrzanemu, którego nazwisko zostało utajnione, postawiono zarzuty pracy bez pozwolenia na pracę oraz posiadania nielegalnych narkotyków na własny użytek.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.