W wyniku zderzenia wielu pojazdów na drodze Thepkasattri w Phuket cztery osoby zostały ranne

Phuket —

1 kwietnia 10 r. o godzinie 21:2024 funkcjonariusze policji w Thalang otrzymali zgłoszenie o kolizji wielu pojazdów od mieszkańców ulicy Thepkasattri Road w Thalang w stanie Phuket.

Na miejsce wypadku wysłano służby ratunkowe i policję firmy Thalang, które zastały białą ciężarówkę i van pasażerski w ciężkim stanie po zderzeniu z przydrożną latarnią. Niedaleko ambulansu ze szpitala Mission Hospital Phuket stała zaparkowana na poboczu drogi w miejscu wypadku, a z przodu miała ślady wypadku pojazdu.


Jednak według doniesień niezidentyfikowany pacjent, który znajdował się w ambulansie, nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku zderzenia i został natychmiast przewieziony do szpitala Mission Hospital w Phuket. z powodu wcześniejszej sytuacji medycznej.

W wyniku wypadku łącznie odniosły cztery obrażenia, w tym kierowca furgonetki i trzy osoby z białej ciężarówki, które później zostały przetransportowane do szpitali Mission Hospital w Phuket i Thalang. Zgłoszono, że miejsce wypadku miało ostry zakręt i padał deszcz.

Pan Sakchai Bunrat, kierowca ambulansu ze szpitala Mission Hospital w Phuket, powiedział policji, że zespół ratowników medycznych przewoził pacjenta do szpitala Mission Hospital w Phuket. Jednak van pasażerski miał wypadek, zderzając się na światłach ulicznych. Następnie Sakchai zaparkował pojazd w pobliżu i włączył syrenę.

Pomagając rannym z furgonetki, Sakchai usłyszał z daleka głośny dźwięk białej ciężarówki, która pękała, a następnie lekko uderzyła w karetkę i zderzyła się z furgonetką. Na szczęście w wypadku nie ucierpiał żaden ratownik medyczny.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.